SILA, INOVÁCIA A ZAMERANIE NA KVALITU

Polaris® je finančne stabilná, rýchlo rastúca americká spoločnosť s ročným obratom viac ako 3 miliardy dolárov. Sme globálnym lídrom v oblasti výkonostného športu, spoločnosť, ktorej dôverujú predajcovia, distribútori a jazdci na Polaris® vo viac ako 130 krajinách.

V spoločnosti Polaris® je inovácia našou motiváciou. Vyrábame prémiové vozidlá s využitím špičkových technológií a najmodernejšej výroby. A získali sme viac ako 350 patentov na produkty po celom svete. Spoločnosť Polaris® vyrába snežné skútre, terénne vozidlá (ATV a side-x-sides) a motocykle vrátane Indian motocyklov.

Spoločnosť Polaris® je hrdým dodávateľom amerických ozbrojených síl a poskytuje špeciálne vybavené terénne vozidlá na použitie vo vojenských operáciách po celom svete. Indian Motorcycle® má bohatú históriu ako legendárny vojenský dodávateľ, počínajúc prvou svetovou vojnou, keď spoločnosť poskytla 60% motocyklov používaných americkými a spojeneckými silami. V prípade druhej svetovej vojny spoločnosť Indian Motorcycle® vyvinula inovatívne nové modely, mnohé vybavené sidecars, ktoré boli zásadnými pre úspech amerických síl a ich spojencov.

Polaris® má svoje korene pevne vysadené v srdci Ameriky. Spoločnosť bola založená v roku 1954 v Roseau v Minnesote, kde dodnes prevádzkuje veľké technické a výrobné centrum. Motory Indian Motorcycle® sú zostavenkompletované v meste Osceola, Wisconsin a finálna montáž motocyklov sa vykonáva v Spirit Lake, Iowa.

NÁjSŤ nAjbližšIEho dealera

zobraziŤ