SILA, INOVÁCIA A ZAMERANIE NA KVALITU

Polaris® je finančne stabilná a rýchlo rastúca americká spoločnoť s ročným obratom vyše 3 miliardy dolárov. Sme svetovým lídrom v oblasti Powersport a svoje obchodné zastúpenia Polaris®, distribútorov i zákazníkov máme vo viac ako 130 krajinách sveta.


Inovácie sú v spoločnosti Polaris® hlavnou motiváciou. Konštruujeme prémiové vozidlá pomocou tých najšpičkovejších technológií a najmodernejších výrobných postupov. Celosvetovo nám patrí viac ako 350 priemyslových patentov. Spoločnosť Polaris® vyrába snežné skútre, terénne vozidlá (ATV a SxS), a tiež motocykle, vrátane značky Indian Motorcycle®


Spoločnosť Polaris® je hrdým dodávateľom špeciálne vybavených terénnych vozidiel pre armádu Spojených štátov amerických, ktorá ich používa pri svojich vojenských operciách po svete. Indian Motorcycle® má za sebou bohatú históriu ako dnes už legendárny armádny dodávateľ. História armádnych dodávok sa datuje od prvej svetovej vojny, kedy pochádzalo 60 % armádnych motocyklov využívaných armádou Spojených štátov a ich spojencami práve od spoločnosti Indian. I v druhej svetovej vojne spoločnosť Indian Motorcycle® vyrábala inovatívne motocykle, často vybavené postranným vozíkom, ktoré prispeli svojouu mierou k úspechu amerických a spojeneckých síl.


Naše ústredie môžete kontaktovať na informačnom e-maile info@indiancz.cz.
Prevádzková doba je pondelok až piatok
od 9 do 15 hodín.