VZKRIESENIE PLOCHODRÁŽNEJ LEGENDY

Značka Indian Motorcycle® po generácie vládla motocyklovým súťažiam. Teraz s nami prežívate triumfálny návrat na ovály americkej plochej dráhy flat track. Indian Motorcycle® je späť v hre a je lepší ako nikdy predtým! Máme špeciálny súťažný motocykel s revolučným konceptom a novú stajňu Indian Motorcycle® Wrecking Crew™, ktorej členmi sú traja z najlepších svetových jazdcov.

MOTOCYKEL

Značka Indian Motorcycle® po generácie vládla motocyklovým súťažiam. A vo svojej nadvláde pokračuje. Plochodrážny špeciál FTR750 je osvedčený vynikajúci stroj a v sedle nesie najlepšíc svetových jazdcov. Indian Scout FTR750 je špeciálny, účelovo skonštruovaný motocykel, ktorý vnáša na americkú plochú dráhu revolúciu. Motor se zdvihovým objemem 750cc posunul technologické limity vidlicových dvouválců a zbrusu nově vytvořená koncepce konstrukce dokáže využít beze zbytku všechen jeho výkon.

The purpose built Indian Scout FTR750 revolutionized Flat Track racing. We combined form and function to push the boundaries of speed, maximize efficiency, and redefine control.

ftr750-diagram
STAJŇA INDIAN WRECKING CREW

Po generácie je značka Indian pevne spojená s motoristickým športom, s pretekmi - a s víťazstvami. Predstavujeme vám nový tím stajne Indian Motorcycle Wrecking Crew , ktorý začal senzačne nadväzovať na slávne víťazstvá.

Štvornásobný víťaz šampionátu AMA Pro Flat Track Grand National

Technický poradca a kouč jazdcov

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image

King Of The Baggers

Indian Challenger sa vracia do série King of the Baggers aj v roku 2022. Tím, vedený bývalým šampiónom Tylerom O´Harom je zameraný na znovuzískanie titulu a pokračovaní v pretekárskej dominancii Indian Motorcycle.

HISTÓRIA PRETEKOV

ODKAZ VÍŤAZSTIEV

Značka Indian Motorcyle® sa zapísala do histórie americkej plochej dráhy veľkými písmenami. Jazdci pôvodnej stajne Indian Motorcycle® Wrecking Crew zo 40. a 50. rokov — Ernie Beckman, Bill Tuman a Bobby Hill — sú športovými ikonami. Povestné súperenie medzi motocyklami Indian a Harley Davidson® vstúpilo do dejín.

A teraz sme späť, aby sme nechali plameň znovu rozhorieť. Ten plameň, ktorý po celé roky určoval, čo je americká plochá dráha. Máme nový, revolučný motocykel a renovovaný tím Indian Motorcycle® Wrecking Crew, sme tu a vyzývame najlepších svetových výrobcov a hlásime sa o popredné miesto vo svete Flat Track.

Indian Motorcycle - Flat Track Race The Crew Image