Bagger

Bagger

Tieto pohodlné motocykle sú pripravené vydať sa na otvorenú cestu – nabité modernými technológiami, vybavené na jazdu po meste alebo na dlhšie výlety.

Výnimočná sila.

Baggre dominujú s vysokoobjemovými motormi, ktoré môžu byť chladené vzduchom alebo kvapalinou.

Nezameniteľný štýl.

Baggre, ktoré sú k dispozícii v širokom spektre štýlov, umožňujú jazdcom vybrať si čokoľvek od dizajnu inšpirovaného dedičstvom až po zatmavené moderné majstrovské dielo podľa ich vkusu.

Miesto pre Vašu batožinu.

Sedlové tašky ponúkajú dostatok úložného priestoru pre jazdecké vybavenie, náklad alebo čokoľvek iné, čo potrebujete na cestu.

Ochrana pred vetrom.

Vďaka prispôsobiteľnému výberu aerodynamických krytov a čelných štítov namontovaných na ráme a vidlici ,vás Baggery ochránia pred chladným vetrom.

ZRODENÝ Z NUTNOSTI SA VYVINUL DO ODKAZU

Motocykle Bagger, ktoré sa zrodili z vojenskej potreby na začiatku 20. storočia, prekročili dobu a stali sa ikonami ciest. Od svojho uvedenia symbolizuje motocykel INDIAN kombináciu štýlu a podstaty, ktorá definuje triedu. Nie je tomu inak ani tento rok.

FORMA SPĹŇAJÚCA FUNKCIU

Obyčajne je vybavený tvrdými kuframi a predným štítom alebo kapotážou. Tento model je známi svojou všestrannosťou. Ľahko prispôsobiteľný vaším požiadávkam, kufre sú dizajnované tak aby zniesli všetko čo cesta prináša.